50M035060D012
Manufacturer Part Number:
50M035060D012
Part of Description:
CHEESE SLOTTED SCREW, M3.5 X .6
Head Diameter :
0.236" (6.00mm)
Head Height :
0.094" (2.40mm)
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.567" (14.40mm)