50M030050F030
Manufacturer Part Number:
50M030050F030
Part of Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW, M3 X .5
Head Diameter :
0.236" (6.00mm)
Head Height :
0.094" (2.40mm)
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.276" (32.40mm)