50M035060K010
Manufacturer Part Number:
50M035060K010
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M3.6 X .6 THR
Head Diameter :
0.217" (5.50mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.496" (12.60mm)