50M060100P040
Manufacturer Part Number:
50M060100P040
Part of Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M6 X 1 THREA
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.575" (40.00mm)
Length - Overall :
1.756" (44.60mm)