50M050080J010
Manufacturer Part Number:
50M050080J010
Part of Description:
HEX UNSLOTTED BOLT, M5 X .8 THRE
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.543" (13.80mm)