50M030050J042
Manufacturer Part Number:
50M030050J042
Part of Description:
HEX UNSLOTTED BOLT, M3 X .5 THRE
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.197" (5.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.654" (42.00mm)
Length - Overall :
1.744" (44.30mm)