50M040070D020
Manufacturer Part Number:
50M040070D020
Part of Description:
CHEESE HEAD SLOTTED SCREW, NATUR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.276" (7.00mm)
Head Height :
0.102" (2.60mm)
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
0.890" (22.60mm)