50M035060P016
Manufacturer Part Number:
50M035060P016
Part of Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M3.5 X .6 TH
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.276" (7.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.732" (18.60mm)