50M030050D030
Manufacturer Part Number:
50M030050D030
Part of Description:
CHEESE SLOTTED SCREW, M3 X .5 TH
Head Diameter :
0.217" (5.50mm)
Head Height :
0.079" (2.00mm)
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.260" (32.00mm)