50M030050H030
Manufacturer Part Number:
50M030050H030
Part of Description:
90 SLOTTED CSK SCREW, M3 X .5 TH
Head Diameter :
0.248" (6.30mm) 1/4"
Head Height :
0.067" (1.70mm)
Length - Below Head :
1.114" (28.30mm)
Length - Overall :
1.181" (30.00mm)