50M020040N020
Manufacturer Part Number:
50M020040N020
Part of Description:
PAN SLOTTED SCREW, M2 X .4 THREA
Head Diameter :
0.157" (4.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
0.839" (21.30mm)