50M030050D012
Manufacturer Part Number:
50M030050D012
Part of Description:
CHEESE HEAD SLOTTED SCREW, NATUR
Head Diameter :
0.217" (5.50mm)
Head Height :
0.079" (2.00mm)
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.551" (14.00mm)