010256F025
Manufacturer Part Number:
010256F025
Manufacturer/Brand:
Essentra Components
Part of Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW 2-56 THR
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.132" (3.35mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"