G-410-V2590
Manufacturer Part Number:
G-410-V2590
Manufacturer/Brand:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Part of Description:
SCREW GROMMET THERMOPLASTIC BLK
Manufacturer :
Product Category :
Screw Grommets
Color :
Black
Head Diameter :
0.377" (9.58mm)
Head Height :
0.230" (5.84mm)
Material :
Thermoplastic
Mounting Hole Diameter :
0.250" (6.35mm) 1/4"