27SNC2190032
Manufacturer Part Number:
27SNC2190032
Part of Description:
SNAP CLIPS, .219 HOLE, .032 PANE
Grip Range :
0.031" ~ 0.188" (0.79mm ~ 4.78mm)
Head Diameter :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Head Height :
0.060" (1.52mm)
Hole Diameter :
0.219" (5.56mm) 7/32"
Rivet Length :
0.391" (9.93mm) 25/64"