27SNC1560125
Manufacturer Part Number:
27SNC1560125
Part of Description:
SNAP CLIPS, .156 HOLE, .125 PANE
Grip Range :
0.031" ~ 0.188" (0.79mm ~ 4.78mm)
Head Diameter :
0.313" (7.95mm)
Head Height :
0.060" (1.52mm)
Hole Diameter :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Rivet Length :
0.391" (9.93mm) 25/64"