27QB625750B
Manufacturer Part Number:
27QB625750B
Part of Description:
SNAP TOGETHER RATCHET RIVET, BLA
Color :
Black
Features :
Grip Range :
0.500" ~ 0.812" (12.70mm ~ 20.63mm)
Head Diameter :
0.625" (15.88mm)
Head Height :
Hole Diameter :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Rivet Length :
0.500" (12.70mm) 1/2"