27KY2190312
Manufacturer Part Number:
27KY2190312
Manufacturer/Brand:
Essentra Components
Part of Description:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Rivets
Color :
Natural
Features :
Grip Range :
Head Diameter :
0.343" (8.71mm)
Head Height :
Hole Diameter :
0.219" (5.56mm)