27KY1560343
Manufacturer Part Number:
27KY1560343
Part of Description:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
Head Diameter :
0.312" (7.92mm)
Head Height :
Hole Diameter :
0.156" (3.96mm)