27KY1870250
Manufacturer Part Number:
27KY1870250
Part of Description:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
Grip Range :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Head Diameter :
0.312" (7.92mm)
Head Height :
Hole Diameter :
0.187" (4.75mm)