27QB625250N
Manufacturer Part Number:
27QB625250N
Part of Description:
SNAP TOGETHER RATCHET RIVET, NAT
Color :
Natural
Features :
Grip Range :
0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm)
Head Diameter :
0.625" (15.88mm)
Head Height :
Hole Diameter :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Rivet Length :
0.218" (5.54mm)