TCSD-25-D-07.85-01-F-N
Manufacturer Part Number:
TCSD-25-D-07.85-01-F-N
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.654' (199.39mm, 7.85")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)