120340B-75MM
- Manufacturer Part Number:
- 120340B-75MM
- Manufacturer/Brand:
- Panavise
- Part of Description:
- 40LB FLAT SCREEN MNT 75MM PLATE
- Manufacturer :
- Panavise
- Product Category :
- Miscellaneous
- Color :
- Black
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 9.10" H (231.1mm)