TCSD-20-D-11.30-01-F-N
Manufacturer Part Number:
TCSD-20-D-11.30-01-F-N
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.942' (287.00mm, 11.30")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)