FTA530712735PG
- Manufacturer Part Number:
- FTA530712735PG
- Part of Description:
- 304 SS BND 1/2" X 0.030" X 100'
- Size / Dimension :
- 100.00' L x 0.500" W (30.48m x 12.70mm)