FTA5307127035N
- Manufacturer Part Number:
- FTA5307127035N
- Manufacturer/Brand:
- Fechometal USA
- Part of Description:
- 304 SS BND 1/2" X 0.030" X 100'
- Manufacturer :
- Fechometal USA
- Product Category :
- Miscellaneous
- Color :
- Silver
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00' L x 0.500" W (30.48m x 12.70mm)