FTA4306953035N
- Manufacturer Part Number:
- FTA4306953035N
- Manufacturer/Brand:
- Fechometal USA
- Part of Description:
- 304 SS BND 3/8" X 0.025" X 100'
- Manufacturer :
- Fechometal USA
- Product Category :
- Miscellaneous
- Color :
- Silver
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00' L x 0.375" W (30.48m x 9.53mm)