MSC050-10
- Manufacturer Part Number:
- MSC050-10
- Manufacturer/Brand:
- Maudlin Products
- Part of Description:
- SLOTTED SHIM,4X4 INX0.050IN,PK10
- Manufacturer :
- Maudlin Products
- Product Category :
- Miscellaneous
- Color :
- Silver
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 4.00" W x 0.050" H (76.2mm x 76.2mm x 1.27mm)