MSB020-20
- Manufacturer Part Number:
- MSB020-20
- Manufacturer/Brand:
- Maudlin Products
- Part of Description:
- SLOTTED SHIM,3X3 INX0.020IN,PK20
- Manufacturer :
- Maudlin Products
- Product Category :
- Miscellaneous
- Color :
- Silver
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 3.00" W x 0.020" H (76.2mm x 76.2mm x 0.51mm)