TCSD-22-D-03.40-01-F-N
Manufacturer Part Number:
TCSD-22-D-03.40-01-F-N
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.283' (86.36mm, 3.40")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)