534-1.97-5/16X18-SW
Manufacturer Part Number:
534-1.97-5/16X18-SW
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.970" (50.04mm)
Features :
Height :
1.300" (33.02mm)