531-32-M6-25
Manufacturer Part Number:
531-32-M6-25
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
WING SCREWS, PLASTIC
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.590" (14.99mm)