6336.5-ST-32-1/4X20-24
Manufacturer Part Number:
6336.5-ST-32-1/4X20-24
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
PLASTIC STAR KNOB
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)