OESL-75-4-7
Manufacturer Part Number:
OESL-75-4-7
Manufacturer/Brand:
Kilo International
Part of Description:
KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Manufacturer :
Kilo International
Product Category :
Knobs
Color :
Black Matte
Diameter :
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Features :
6-32 Set Screw
Height :
0.625" (15.88mm)
Indicator :
Line on Top
Material :
Metal
Product Status :
Active
Shaft Size :
0.236" (6.00mm)