62MP0437
- Manufacturer Part Number:
- 62MP0437
- Manufacturer/Brand:
- Essentra Components
- Part of Description:
- HOLE PLUG 0.437" NYLON BLACK
- Manufacturer :
- Essentra Components
- Product Category :
- Hole Plugs - Tapered Caps
- Color :
- Black
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- Flange Diameter :
- 0.531" (13.49mm)
- Hole Diameter :
- 0.437" (11.10mm)
- Material :
- Nylon
- Panel Thickness :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"