62MP0312
- Manufacturer Part Number:
- 62MP0312
- Manufacturer/Brand:
- Essentra Components
- Part of Description:
- HOLE PLUG 0.312" NYLON BLACK
- Manufacturer :
- Essentra Components
- Product Category :
- Hole Plugs - Tapered Caps
- Color :
- Black
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- Flange Diameter :
- 0.375" (9.53mm)
- Hole Diameter :
- 0.312" (7.92mm)
- Material :
- Nylon
- Panel Thickness :
- 0.062" (1.57mm)