TO-64-030H
Manufacturer Part Number:
TO-64-030H
Manufacturer/Brand:
Bivar Inc.
Part of Description:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.030"
Manufacturer :
Bivar Inc.
Product Category :
Component Insulators, Mounts, Spacers
Color :
Natural
Diameter - Inside :
0.075" (1.90mm)
Diameter - Outside :
0.140" (3.56mm)
Features :
Wash Away
Height :
0.030" (0.76mm)
Length :
0.030" (0.76mm)