TO-207-100
- Manufacturer Part Number:
- TO-207-100
- Part of Description:
- SPACER RECT GEN PURP 0.100"
- Height :
- 0.100" (2.54mm)
- Length :
- 0.590" (14.99mm)
- Width :
- 0.195" (4.95mm)