TO-200-150
- Manufacturer Part Number:
- TO-200-150
- Part of Description:
- SPACER RECT GEN PURP 0.150"
- Height :
- 0.150" (3.81mm)
- Length :
- 0.190" (4.83mm)
- Width :
- 0.095" (2.41mm)