TO-120-060
- Manufacturer Part Number:
- TO-120-060
- Part of Description:
- SPACER SQUARE GEN PURP 0.060"
- Height :
- 0.060" (1.52mm)
- Length :
- 0.085" (2.16mm)
- Shape :
- Square
- Width :
- 0.085" (2.16mm)