TO-117-100
- Manufacturer Part Number:
- TO-117-100
- Part of Description:
- SPACER RECT GEN PURP 0.100"
- Height :
- 0.100" (2.54mm)
- Length :
- 0.666" (16.92mm)
- Shape :
- Rectangular
- Width :
- 0.281" (7.14mm)