CSR8-224-01
- Manufacturer Part Number:
- CSR8-224-01
- Manufacturer/Brand:
- Essentra Components
- Part of Description:
- SPACER TUBULAR GEN PURP 0.224"
- Manufacturer :
- Essentra Components
- Product Category :
- Component Insulators, Mounts, Spacers
- Color :
- Natural
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.436" (11.07mm)
- Features :
- Height :
- 0.224" (5.70mm)
- Length :
- 0.224" (5.70mm)