SJ6016-4.5"X36YD
Manufacturer Part Number:
SJ6016-4.5"X36YD
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
SJ6016 BLACK A20FL 4.5IN X 36YD
Manufacturer :
3M
Product Category :
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Color :
Black
Form :
Hardness :
72 Shore M
Material :
Polyurethane
Mounting Type :
Adhesive, Acrylic
Product Status :
Active
Shape :
Rollstock - Customizable
Size / Dimension :
1295.984" L x 4.500" W (32917.99mm x 114.30mm)
Thickness :
0.063" (1.60mm)