TCSD-08-D-04.75-01-F-N
Manufacturer Part Number:
TCSD-08-D-04.75-01-F-N
Part of Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)