SJ5832-13.5"X1YD
Manufacturer Part Number:
SJ5832-13.5"X1YD
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
BUMPER ROLLSTOCK 13.5"X1YD
Manufacturer :
3M
Product Category :
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Color :
Black
Form :
Hardness :
65 Shore A
Material :
Polyurethane
Mounting Type :
Adhesive, Rubber
Product Status :
Active
Shape :
Rollstock - Customizable
Size / Dimension :
36.000" L x 13.500" W (914.40mm x 342.90mm)
Thickness :
0.031" (0.79mm)