SJ6232-4.5"X72YD
Manufacturer Part Number:
SJ6232-4.5"X72YD
Manufacturer/Brand:
3M
Part of Description:
SJ6232 BLACK R25FL 4.5IN X 72YD
Manufacturer :
3M
Product Category :
Bumpers, Feet, Pads, Grips
Color :
Black
Form :
Hardness :
72 Shore M
Material :
Polyurethane
Mounting Type :
Adhesive, Rubber
Product Status :
Active
Shape :
Rollstock - Customizable
Size / Dimension :
2592.008" L x 4.500" W (65837.00mm x 114.30mm)
Thickness :
0.031" (0.79mm)