CBS-TMM-16-01
Manufacturer Part Number:
CBS-TMM-16-01
Manufacturer/Brand:
Essentra Components
Part of Description:
CBS THR MALE-MALE 1" NYLON
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Board Supports
Between Board Height :
1.000" (25.40mm) 1"
Features :
6-32 Thread
Holding Type :
Threaded Stud
Length - Overall :
1.600" (40.64mm)