27DMSP00500
- Manufacturer Part Number:
- 27DMSP00500
- Between Board Height :
- 0.500" (12.70mm)
- Mounting Hole Diameter :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"
- Mounting Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm)
- Support Hole Diameter :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"
- Support Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm)