27DMSP00250
- Manufacturer Part Number:
- 27DMSP00250
- Between Board Height :
- 0.250" (6.35mm) 1/4"
- Mounting Hole Diameter :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"
- Mounting Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm)
- Support Hole Diameter :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"
- Support Panel Thickness :
- 0.063" (1.59mm)