M6MMH-6006R
Manufacturer Part Number:
M6MMH-6006R
Part of Description:
IDC CABLE - MDM60H/MC60M/MDM60H
Color :
Multiple, Ribbon
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Number of Positions :
60
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)